گروه صنعتی الای

درباره ما

شرکت خدمات الای

گروه صنعتی بازرگانی الای پس از چندین سال سابقه در تولید مواد شیمیایی، شمش روی، نیکل، کبالت و ماشین سازی ، فعالیت خود را در حیطه بازرگانی به صورت تخصصی آغاز نموده است. این مجموعه هم اکنون خدمات مشاوره جهت راه اندازی خط تولید کارخانه های روی و فرآورده های جانبی، پودر روی، خط تولید انواع سولفات ها و کربنات ها، کارخانه ی تولید آهک هیدراته، ساخت انواع خشک کن ها و کوره ها، اسپری درایر و همچنین تامین مواد اولیه شیمیایی را در یک تراز علمی ارائه می نماید. این مهم به پشتوانه کارکنان تحصیل کرده و کارآزموده در عرصه ی تولید مواد شیمیایی و بازرگانی به دست آمده است. هم اکنون این گروه توانسته است سهم به سزایی را در چرخه تولید و تامین مواد اولیه مورد نیاز واحدهای تولیدی و صنعتی داشته باشد.

این شرکت آمادگی دارد خدمات برنامه ریزی تولید، مشاوره و تامین کامل مواد اولیه کارخانه ها و واحدهای صنعتی را بر عهده گیرد.
رویکرد گروه صنعتی بازرگانی الای تنها محدود به بازار داخلی نمی باشد و با تمرکز بر بازارهای تولید و مصرف توانسته گام های شایسته ای را در عرصه ی صادرات محصولات شیمیایی و معدنی تولید شده در ایران و همچنین واردات محصولات مورد نیاز صنعتگران بردارد